Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érdekelne,hogy volt-e valakine...

Érdekelne,hogy volt-e valakinek lepkehimlős a gyermeke,miközben ö kismama volt,és rajta nem jött ki?

Figyelt kérdés

ápr. 8. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Aztán attól a gyerekemtől kaptam? el, hatvévre rá, aki akkor volt pocaklakó.

Felnőttként nem jellemző a kiütés inkább ízületi gyulladás, fájdalom. Nekem a könyökömön jött ki 😃

ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tesóm terhes volt, mikor a nagyobbik kislánya lepkehimlős lett, de mint kiderült (gyorsan megcsináltatták a vérvételt), a tesóm védett volt, így nem kapta el.
ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most vagyok 19 hetes terhes,a kisebbik fiamnak volt.Sem én,sem a férjem,nagyobbik fiam nem kapta el.Ma voltam vérvételen,hogy megnézzék védett vagyok-e?!Nagyon megijesztettek tegnap a kórházban,mert nagyon-nagyon veszélyes.Mondta doki,hogy egy minimálisan kevesebb a magzatvíz,de ez sok mindentől lehet,például attól is,hogy a magzat elkapta a lepkehimlőt,de én nem.Eléggé félek,10 nap mire meglesz a véreredmény,és két hét múlva megyek megint UH-ra.
ápr. 9. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!