Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek meg van még ez a...

Szerintetek meg van még ez a ptx? 2023.Október10. Rtg.: ,,A baloldali tüdőcsúcsban kb.4,5 cm legnagyobb vastagságú ptx látható mely az V.borda lat.ívéig elkeskenyedve követhető. 2024.MÁRCIUS 22. : Baloldalon vats lobectomia utáni állapot.

Figyelt kérdés
A lelet többi része a rekesz követhető stb....sinusok baloldalon fedettek,okozhatja kevés folyadék...Házi doki csak írt egy antibiotikumot nem is nézte az előzőt,de nem sokra megyek vele egyébként.
ápr. 10. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Mik voltak a tünetek ami miatt kellett mellkas rtg? Mondjuk a kérdést sem értem, mert az, hogy van- e PTX nem rajtunk múlik, mi nem tudjuk, fizikális vizsgálat kell és szakorvos, ha ez a kérdés, de a leletben nem lett leírva.
ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kontroll rtg volt,haziorvos küldött tünet nem volt.Szerettem volna én is megtudni,hogy ott van e még azaz üreg.Mert így nem egyszerű az élet. :) Az októberi 4,5 cm a mellkassebész szerint betokosodott légzárvány.Nála voltam akkor kontrollon.Ő azt mondta akkor ,hogy minden oké,azért majd idén ősszel még menjek behozzá szeretne látni.De az ambulánslapomra ezt már rá sem írta.Most ugye nem ennyit írtak a rtg-re ebből aztan nem sokat tudtam meg,hogy azóta csökkent e a méret vagy ,teljesen eltünt.
ápr. 10. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!