Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hashimoto betegséggel élők!...

Hashimoto betegséggel élők! Rosszul voltatok, amikor elkezdtétek szedni a szelént? Mennyi szelént szedtek?

Figyelt kérdés

ápr. 15. 20:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Írtam üzenetet 😊
ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Szia! Á, ne dicsérj meg ennyire, mert annyira azért nem tartottam, amennyire kellett volna. A másik betegség miatt amúgy alig tudtam vmit megenni, ezért a sok-sok évi "tojásmentesség" után idén néha tojást is ettem, de pont pár napja állapítottam meg, hogy tényleg jobb, ha azt sem eszem.


Nem tudom, hogy a környezetedben élők hogyan kajálnak, de magamon azt figyeltem meg, hogy úgy könnyebb volt betartani a mentességeket, amikor nem láttam, hogy mások mit esznek...


Dr. Izabella Wentz könyvét még csak olvasgatom.

Szerintem vannak jó dolgok benne.

Mindenképpen pozitív, hogy ő meggyógyult és sokakról ír, akik szintén meggyógyultak!

Ugyanis Dr. Wentz szerint visszafordítható a folyamat, tehát meg lehet gyógyulni.


Nekem ez a nézőpont nagyon tetszik és igaznak vélem.

Úgyhogy szerintem érdemes megnézned, belenézni minimum, de akkor már biztosan el is fogod olvasni.


És jó a könyv, amit most olvasol?


Köszi a dietetikus tippeket és elérhetőségeket!


Tényleg jól be van táblázva Cs. J. Jó, hogy ő állította össze neked.


Figyi, tegnap szólt nekem vki erről: U vitamin. Nézz utána, mert lehet, hogy neked is jó lenne, a másik betegség miatt!


Mostanában sokan mondják, mármint nem laikusok, hanem kutatók, szakértők, hogy az - eddig autoimmunnak nevezett - betegségek oka a "szivárgó bél", más néven "lyukas bél", "áteresztő bél".

Ennek gyógyításában segít (az ott írtak szerint) az U vitamin. Azon az oldalon, amit én néztem, ott van sok pozitív visszajelzés az U vitamin szedésével kapcsolatban, tehát valóban jók a tapasztalatok. Ez biztató. Mi még nem vettünk, de sztem ma rendelünk.

ápr. 26. 07:07
 23/29 anonim válasza:
100%
Napi 1 tabletta Normoxil nekem ezt ajánlotta az endokrinológus,bevált eddig.
ápr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

#23. Köszönöm! És amellett szedsz mást is?


Nektek ultrahang vizsgálaton mit mondott az orvos?

ápr. 28. 06:35
 25/29 anonim válasza:
100%
Nekem minden okés az ultrahangon is csak a hormonjaimnál találtak kissebb eltérést,nekem még kezdetleges. Terhes vitamint szedek még Trimeszter jódmentest+ d vitamin 4000 meg E vitamint,c vitamint.
ápr. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
#25. De jó! Ti mindent magán úton oldottatok meg?
ápr. 30. 06:45
 27/29 anonim válasza:
100%
Nem.Próbáltam mindent sztk ba.Ami nagyon nem ment,szorított az idő doki menetel miatt,akkor sűrgettem meg magánba. :)
ápr. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz, mint a 25-nek, ultrahangon nekem sem látszik, csak a vérvételemből.


Én félig magán, félig állami.


Államiban mennek a meddőségi kivizsgálások, de oda mindig 2-3 hónap a következő időpont, ezért pár vizsgálatot magánban csináltattam a meddőségi doki javaslatára, hozzá csak az eredményt viszem.


De például az egészségbiztosításom fizet évi 1 ultrahangot, így a pajzsmirigy ultrahang magánban "ingyen" volt.

ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok!
máj. 3. 05:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!