Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szúr a szívem felett és több...

Szúr a szívem felett és több napja nincs étvágyam ?

Figyelt kérdés

Sziasztok 18éves vagyok egy olyan kérdésem lenne.

Már több napja néha szúr a szívem a felett voltunk ekg-n szívultrahangon azt mondták egészséges vagyok. Múltkor hajnalban elzsibbadt a bal kezem kicsit szúrt a szívem felett ezért felkeltettem az egész családot hogy szívinfarktust fogok kapni azután, remegtem hidegrázott és száradtam ki.

Egyébként lehet pánikbeteg vagyok mert ha nincs étvagyám meg rengeteget bofogok egyből neten nézem hogy miért nincs múltkor azt dobta ki hogy ráknak a jelei is lehet akkor bepánikoltam nagyon szüleim csak azt mondták sok a savam

Válaszokat előre is köszönöm!

(Ui: Egyébként tegnap az orvos azt mondta hogy a szívem lehet vas hiányos vérszegénységem miatt is)



ápr. 19. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Reflux is okozhat ilyen panaszokat, amit egyébként ront a a pszichés állapot. Gasztroenterológiai kivizsgálás kéne és nem ártana felkeresni pszichiátert.
ápr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Az első válaszolóhoz hasonlóan, én is reflux-ra gyanakodnék elsősorban, azaz jobb esetben. Próbálj meg valami nyugtató hatású növényből készült teát inni. Mindenképpen egy gasztroenterológiai kivizsgálásra szükség van!

ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szív nem szúr. Pánikbeteg vagy és szorongsz miatta, étvágyad azért nincs.
ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tünetek alapján csak menstruálsz.
ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!