Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Üdv! 3 hónapja alvászavarom...

A.gergő kérdése:

Üdv! 3 hónapja alvászavarom van ami kezd eléggé rámenni a gondolkodásomra és az étvágyamra. Nagyon félek esténként ha jön a lefekvés ideje és napközben is eléggé szorongok és ver a szívem félek hogy meg fogok halni nem tudok aludni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alig vagy egyáltalán nem tudok este aludni és sokszor ver a szívem mint a fene pszichiátrián voltam fölirtak frontint és scippát depresszióra. pszichológushoz 3 hét mulvára kaptam időpontot félek hogy addig nem bírom ki

2021. nov. 11. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Kibírod, eddig is kibírtad. A gyógyszer lenyugtat addig is. Sportolj, zenélj, ha tudsz, keress magadnak társaságot addig is. Lefekvés előtt valami vidám filmet nézz.
2021. nov. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
El kell jutni 1 alvásvizsgálati centrumba .A tüdőgondozóban szoktak adni gépet,amit este magadra teszel,másnap vissza viszed és kiértékelik.Most a Covid miatt nehéz vizsgálathoz jutni,mert pont ezek az osztályok vannak tele betegekkel.
2021. nov. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem szedsz multivitamint, akkor érdemes lehet elkezdeni egyet.


Nem tudtam mitől vagyok folyton ideges és mitől dobog erősebben a szívem, de elkezdtem szedni a fél adagot valami multivitaminból és kevesebb alkalommal van.


A màsik, amit érdemes lenne megnézetned az az, hogy mennyit iszol. Nekem az tűnt fel, hogyha nem iszok eleget, akkor dobog a szívem lefekvéskor.

2021. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!