Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye ebből nem lessz semmi...

Ugye ebből nem lessz semmi komoly probléma?

Figyelt kérdés

Anyukámnak tavaly volt egy szivinfarktusa. Hálisten időben kapott segítséget, így a szíve semennyit nem károsodot. Kapott katétert is. Ezenkivül kiderült hogy szívkoszoruér ,,problémája,, és keringési zavara is van. Kapott gyógyszereket, amiket szed ezekre és azóta szerencsére minden rendbe van vele, kevesebbet fáj a feje, kevesebbet szédül, nem dohányzik, többet mozog stb. Viszont amikor jön a front, szokta mondani hogy kicsit fáj a szíve de nem vészes. Szerintetek ez normális? Ebből lehet komolyabb baj? Tapasztaltatok hasonlót?

(Elnèzést, ha hülye kérdés de nagyon meg vagyok ijedve hogy valami baj történik ismét. Úgy gondoltam akik hasonló betegség(ekk)el küzdenek talán segíthetnének a tapasztalatukkal)



jan. 20. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Még amugy teljesen egészséges emberek, akiknek nincs baja a szívével, még ők is érzik a frontokat.


Gondold el, akkor egy infakrtkuson átesett, koszorúér beteg ember mit érezhet.


Ez igy önmagában nem ad okot panaszra ( véleményem szerint).

jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is éreztem a frontot, erőteljes migrénem volt. Szerintem igen, normális. A szívbetegeket is megszokta viselni, de nem hiszem, hogy ebből komolyabb probléma lenne. Csak emiatt nem hiszem, hogy újból szívinfarktusa lenne.
jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 🥰🥰
jan. 20. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!