Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid elleni 3. oltásra...

Covid elleni 3. oltásra jelentkezők, mi a tapasztalatotok, ha olyan oltást ajánlanak az oltóponton, amit nem fogadok el és amiket elfogadok azt nem adják be, akkor tudok utána máshová újra regisztrálni időpontot?

Figyelt kérdés
Kérem ne a bizonyos típus elfogadása/nem elfogadása témában válaszoljatok.

2021. okt. 29. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Ez tapasztalat a részedről vagy csak feltételezés? Mármint hogy korlátozva lennél választás szempontjából?

Énnazt kaptam amit kértem, nem voltvita vagy szívózás

2021. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk csak Pfizer van. Én se ezt akartam, ezért nem kértem. Elvileg a háziorvos tud mást adni, majd kedden felhívom.
2021. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. nem tapasztalat, hiszen még nem voltam 3. oltáson, és nem is feltételezés, csak szeretném ha valaki akinek konkrét tapasztalata van, az válaszolna.

de hogy konkrétumra lehessen válaszolni.

ha szputnyikot kapott valaki 1-2-ra, és nem akarnak harmadikként az egyik oltóponton Janssent adni, és valaki mást ott és akkor nem fogad el, jelentkezhet-e utána másik oltópontra szerencsét próbálni?


2.: köszönöm

2021. okt. 29. 23:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is ez érdekel. Én 12.-én megyek a harmadik oltásomra. De állítólag mindenhol engednek választani, nyilván a készlet erejéig, ami nincs abból nem tudnak adni.
2021. okt. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem mész el, vagy nem adatod be, akkor pár nap után új időpontot tudsz foglalni.

Azt nem mondom, hogy milyet kérj vagy ne kérj, csak annyit, hogy a negyedik hullám fut felfelé, ráadásul a munkáltatói kötetezés miatt nőni fog az első oltások száma az oltópontokon. Ha harmadik oltást fontolgatsz, akkor ne nagyon halogasd, és inkább fogadd el, amit adnak, mint hogy plusz köröket fuss.

2021. okt. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Mire volt jó ez az egész, hogy nem lehet előre kiválasztani? A doki ugyan mi alapján tudná? És miért nem tudta akkor, amikor még csak az 1.-nél tartottunk?
2021. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én bementem, és volt kiírva vagy négy féle, megkérdezték ,hogy melyiket szeretném, azt mondtam Modernát, ha rajtam múlik. Erre az admin.: az operatív törzs Szputnyik után a Pfizert és a Modernát ajánlja, ezek közül ön választhat.
2021. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 lazalujza válasza:
100%
Ma voltam harmadik oltáson. Három oltásból lehetett választani: Pfizer Moderna Janssen. Amelyiket kértem, azt kaptam.
2021. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ki mit szeret, azt kap, ami van.
2021. nov. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
@lazalujza: szputnyik volt az első kettőd?
2021. nov. 5. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!