Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus fertőzött lennék?...

Koronavírus fertőzött lennék? SOS?!!

Figyelt kérdés

Múltkor voltam Dunaszerdahelyen foci mérkőzésen. 6000 nép volt. Hétfőtől fájt elől a fejem, hátul. Ma a torkom elkezdett fájni estefelé. Az orrom folyik. A fejem már nem fáj annyira mint fájt. Barátnőm fél, hogy netán koronavírusom van.


Holnap készülök körzeti orvoshoz. Megkérhetem őt, hogy küldjön tesztre?


2020. aug. 26. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Akár az is lehetsz. De így ne menj a rendelőbe, meg a barátnőd se menjen sehova, amíg nem vagytok tesztelve. Hívd fel az orvosod, az OMSZ küld majd hozzátok mintavevős egységet, akik leveszik a mintát, a háziorvos intézi.
2020. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Biztos hogy nem. Foci meccsen nem terjed, nem terjedhet hiszen akkor nem engedné kormányunk.
2020. aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
A koronavírus egyik klasszikus tünetét sem mutatod egyébként, szóval ne parázz, nem valószínű, hogy az. Persze kizártnak sem tartom, én viszont ilyen tünetekkel még nem mennék orvoshoz.
2020. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
A háziorvos nem fog mentőt küldeni fejfájás és orrfolyás miatt sehova, úgyhogy ezt szerintem felejtsd is el. Ha mindenképp tesztelni akarod magad, akkor azt magánlaborban tudod, mivel nincs semmilyen tipikus tüneted (láz, száraz köhögés, légszomj).
2020. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Néha öklőztet, és kell köhögnöm
2020. aug. 26. 23:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez inkább valamilyen hűléses vírus, most elég sok náthás ember van, nekem is fájt 2 napig a torkom, előtte 3 napig köhögtem, náthás voltam, hőemelkedésem is volt. Sós vízzel gargalizáltam és elmúlt a torokfájás.
2020. aug. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És voltál teszten?
2020. aug. 27. 07:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy voltam, egy sima megfázás miatt nem adok ki annyi pénzt, háziorvos meg ilyen tünetekkel nem fog teszteltetni.
2020. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!