Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezt hogy mondhat ilyet ?

Ezt hogy mondhat ilyet ?

Figyelt kérdés
SZTK rendelőbe sok öreg néni ült ott és sajnos nem figyeltem , előttem is bementek… majd amikor a nővérnek többször szóvá tettem h sokkal korábban érkeztem mint “Mari néni meg Béla bácsi “ , akkor kiakadt és azt mondta h uljek le a seggemre és várjak mert olyan beöntést kapok h leesik a fejem..

máj. 27. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Kiszokták írni az ajtókra, hogy a behívás nem érkezési sorrendben történik. Ezt neked értelmezni kell. Ugyan nem volt épp a legkedvesebb, de ha többször is szóvátetted, érthető, hogy felkapta a vizet. Ez sajna ilyen. Vagy kivárod, míg behívnak, vagy elmész magánba, ahol jobban emberszámba vesznek.
máj. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Katona Dius ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen helyre mentél. Van, ahol érkezési sorrendben hívják be a betegeket, van ahol nem. Ha olyan helyre mentél, ahol az érkezést veszik alapul, jogosan szóltál neki, de elég lett volna egyszer, max kétszer szóvá tenni.

Ha olyan helyre mentél, ahol nem érkezési sorrend van, akkor akár a 2 órával utánad jövőt is behívhatják előbb.

máj. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!