Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Használtatok már hidrogén-pero...

Használtatok már hidrogén-peroxid-ot, vagy petróleumot BELSŐLEG rák gyógyítására? Ha igen hogy alkalmaztátok, és milyen eredménye volt?

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 10:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se olyan szer amit én önszántamból a szervezetembe juttatnék!!!!!!!!!
2013. márc. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mind a kettő mérgező, hogyan gyógyíthatna bármit is? A rák gyógyítására az orvosok adnak gyógyszereket.
2013. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De ha az orvos azt mondja, nem tehetnek semmit, akkor ti ezt elfogadnátok? Még csak kemot, sugárt sem alkalmaznak, pedig jelenleg még nem mondható, hogy annyira végstádiumról lenne szó, mert nagyon tünete sincs. Amúgy olvastam pár helyen, hogy belsőleg is lehet alkalmazni, veszély nélkül, csak oda kell figyelni az adagolásra. Nem nagy mennyiségről van szó, csak pár cseppről. Fogfehérítésre hasznélják a hidrogén peroxidot, sőt tudtom szerint néhány fogfehérítő hatású fogkrémben is megtalálható, és mi van, ha abból nyelsz le egy kicsit? Mégsem halsz meg.
2013. márc. 26. 11:42
 4/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom de hidd el, ha ezek közül bármelyik is segíthetne az orvosok lennének az elsők akik ajánlanák Neked.
2013. márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az nem olyan biztos. Már sokat csalódtam az orvostudományban. De ez az én saját véleményem. Azért köszönöm a hozzászólást.
2013. márc. 26. 12:06
 6/19 Napsugar11 ***** válasza:
Nem igazán tartom jónak egyiket sem, de ha ragaszkodsz hozzá, utána tudok nézni. Viszont nem veszélytelen, és ennél sokkal jobb - igaz, költségesebb - megoldások is léteznek.
2013. márc. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem veszélytelen, de engem mégis érdekelne, mert nincs pénzem drága csodaszerekre, amik lehet valóban hatásosak. Örülnék, ha kapnák infót az adagolásssal kapcsolatban.
2013. márc. 27. 17:39
 8/19 Napsugar11 ***** válasza:

[link]


Daganatos estekben, mindenkor a kiválasztó szervek állapota a meghatározó,tehát petróleum kezelés ELŐTT IS!!! kötelező egy nagyrutin (teljes vérkép) HA A MÁJ ÉRINTETT, TILOS!!!


Ezeket találtam még:


"Petróleumból 2*1 teáskanál/ nap. 1 hét után szünet 3 napig. Aztán ha bírja mehet a 2*1 evőkanál/ nap. 6 - 3-as váltásba.

azért ha van Mol kút inkább ott vedd meg a petróleumot. ( az nagyon bevált ) Ha bírja 1 hónap alatt meg fog gyógyulni, de lehet lassítani is."


"14 napon át minden reggel 1 teáskanál petróleum éhgyomorra való bevétele, 2 órával a rendes evés és ívás megkezdése előtt. Utána 8 hét szünet, majd egy 28 napos éjszakai kúra következik. Minden évben célszerű ezt megismételni."


Én még egyetlen egy emberről nem tudok, aki még élne, és használta. De attól még biztosan van ilyen.


Inkább ezt nézd meg:


Szabó György bükkszentkereszti füvesember. Honlapja: www.gyorgytea.hu

2013. márc. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. A gyogytea.hu-n mire gondoltál? Én semmit nem találtam, vagy lehet rosszul néztem?
2013. márc. 28. 14:09
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem néztél semmit rosszul, csak nem azt kaptad, amit kértél :) a link gyógyfüvek vásárlására ad lehetőséget, a hozzászóló társam biztos erre buzdított, hogy inkább naturális módszereket alkalmazz, mint szénhidrogént (brhhh). A H2O2-ot le ne nyeld! Maró, oxidatív hatású!! A nyelőcsövedet, gyomrodat erősen irritálná, azon felül, hogy nem hiszek abban, hogy segíthetne. Sajnos. Ajánlom Maria Treben könyveit, abban nagyon sok daganatos megbetegedésre van gyógymód, növény, és biztonságosak, beváltak. Üdv
2013. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!