Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Használtatok már hidrogén-pero...

Használtatok már hidrogén-peroxid-ot, vagy petróleumot BELSŐLEG rák gyógyítására? Ha igen hogy alkalmaztátok, és milyen eredménye volt?

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 10:09
1 2
 11/19 Napsugar11 ***** válasza:

Nagyon szívesen, bár tudnod kell, hogy ha rólam lenne szó, én nem merném kipróbálni a petróleumot sem, de a másikat még kevésbé.


Igen, rosszul nézted, nem "gyógytea", hanem "györgytea". Ő össze szokott állítani külön kérésre is teakeverékeket.

2013. márc. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
2013. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
2013. ápr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
43%
Az orvos szólna ha gyógyítana???Hogyne..mert az orvosnak az az érdeke,hogy Te ne legyél beteg..akkor ő miből élne ilyen jól??Undorítóan hangzik de a rák az egyik legjövedelmezőbb betegség az orvosoknak és marhá.ra nem fognak semmit ajánlani a kemó helyett emellett persze szinte egyik orvos sem kemóztatná magát sem a családtagjait.
2014. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
2015. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
27%
Oroszoknál van egy kórház ami csak hidrogénperoxiddal gyógyítanak elég jó eredménnyel. Én lenyeltem, mert orvos is azt mondta hogy mérgező. Én mondom a pajzsmirigyed is ezt állítja elő vágd ki, nehogy meghalj. A lényege, hogy vízzel higitani kell és semmi bajod nem lesz én ki próbáltam.:)
2016. aug. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
54%
4-es válaszoló mondatát úgy módosítanám, hogyha gyógyítana a szer, az orvos lenne az UTOLSÓ, aki adna neked! Hidd el, tapasztalat!!!
2016. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én most használom a hidrogén-peroxidot belsőleg és külsőleg. Egy hete kezdtem a kúrát, de már most hatalmas javulást tapasztaltam. Alacsony dózisban, ahogy Neumivákin professzor javallja. Jóindulatú daganatot (gennyező, kitüremkedő, sérülékeny) sikerült vele szinte eltüntetni. Hálás vagyok a doktor úrnak és folytatom a kezelést.
2017. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én algát tolok edzés előtt pár órával (növeli az oxigén felvételt) utána rá a h2o2t olyan erő van bennem hogy szétrobbanok :D hperoxidot ne lélegezd be mert rákkeltő, belsőleg a szervezet is termeli, de 3%os oldatból pár cseppet. Én 3 csepp felé nem mertem menni, de szerencsére nincs is rákom. Petróleumról nem tudok nyilatkozni érdekesen hangzik xD egyébként a legtöbb gyógynövény és a helyes táplálkozás és a higénia megoldás a rák ellen... ha még köztünk vagy mesélhetnél mi a helyzet veled
2017. aug. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!