Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a legjobb házi praktika a...

Mi a legjobb házi praktika a torokgyulladásra?

Figyelt kérdés

2013. máj. 16. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
egy idősebb kolleganőm javasolta, hogy ilyenkor hatásos ha az ember szegfűszeget szopogat... még nem próbáltam ki :)
2013. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1000 mg c vitamin, reggel délben este, (ha egészséges vagy akkor elég 1000 mg is egyszer egy nap)

és esetleg kamilla teával öblögetni,(gargalizálni)

pár nap és túl vagy rajta

de a ci vitamin az fontos , főleg betegség esetén mert ilyenkor az immunrendszernek fokozatosan szüksége van rá

de én szoktam napi 2-3 alkalommal torokfertőtlenítő cukorkát is szopogatni, az tuti hat!

2013. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha lány vagy, akkor "Rúdon csepp".
2013. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kamillatea is nagyon jó.

1 evőkanál szárított kamillavirágzatot 2,5 dl forrásban levő vízzel leforrázol, 10 percig állni hagyod, majd leszűröd.

2013. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én citromolevet szoktam összekeverni mézzel egy kis pohárkába és azt szoktam kanalazgatni:) a legjobb, ha rendes citromból, frissen facsarod
2013. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Forraltbornak párja nincs! Alapanyagnak célszerü falusi parasztbort választani. Ebben még van egy kis erő, nem mint a gépzsíros kutyulékokban ami a tömegtermeléssel jár! Pár szem szegfűszeggel és darabka fahéllyal, persze a cukor sem maradhat ki belőle. célszerű forrás közben a gőzét is belélegezni, hogy a párolgó alkohol a légutat is fertőtlenítse
2013. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Negro v egyéb hasonló cukorka és nem érzed, h fáj, aztán egyszerűen meggyógyul. Mellé mehet a többi amit írtak+egy kis homeopatia és már meg is gyógyultál.
2013. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!