Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nektek szokott ilyen lenni?...

Nektek szokott ilyen lenni? Ez vajon mi lehet?

Figyelt kérdés
Ma is és régebben is történt olyan velem hogy feküdtem az ágyon felálltam és megszédültem, nyomást éreztem a fejem tetején és nem teljesen de elsötétedett. Voltam már mri vizsgálaton mert a szemhéjam nem zár teljesen és elküldtek arra a vizsgálatra.( Elvileg nem mutatott ki semmit. )Vajon ez mi lehet? 15 éves vagyok ,lány.

2013. máj. 20. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod leesik. Ezt hívják ortostatikus hypotoniának.
2013. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lantos Szilvia ***** válasza:
Előttem szólóhoz csatlakozom... lemegy a vérnyomás,főleg ha hirtelen állsz fel, de elmúlik. Inkább állítsd be az ébresztőt hamarabb és picit még feküdj az ágyban és szép lassan kelj fel, akkor elmarad ez az érzés. Az én vérnyomásom alaphangon 90/60 hát még ébredés után mennyi lehet, én így csinálom különben minden reggel összeesnék.
2013. máj. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válaszokat! :)
2013. máj. 21. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!