Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja ezt a fej fájást?

Mi okozhatja ezt a fej fájást?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, éjszaka vérzett az orrom, 2x, pár hete miután kontakt lencséről újra szemüvegre váltottam, fáj a fejem, 110-es a vérnyomásom, inkább ha igy megmozdulok, már az este folyamán. mitől lehet ez? attól parázok, mert paranoiás vagyok hogy valami komolyabb agy tumor, vagy ilyesmi, a fejem fáj, meg forrónak érzem, meg ilyen nyomottság érzés tölt el néha, jól látok, nem reggel fáj a fejem, jó étvágyam van,most hiztam is picit

mi lehet ez?


2013. máj. 27. 22:04
 1/2 A kérdező kommentje:
lehet magas vérnyomás? mert olyankor érzek nyomást meg ilyesmit amikor felállok, bár most ülök most is érzem, mi lehet ez?
2013. máj. 27. 22:06
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet a szemüveg a hibás.. Nekem is mikor elnézték és rossz lencsét raktak bele fájt tőle a fejem..
2013. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!