Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jó fül-orr-gégészt veszprém...

Jó fül-orr-gégészt veszprém megyében? Esetleg budapesten?

Figyelt kérdés

van valami a fülemben, valószínűleg egy bogár. múltkor voltak a füredi fül-orr-gégészetem, mondtam a dokinak, hogy már egy hete úgy érzem néha, hogy valami mászik a fülemben (csak azért nem mentem egyből, mert akkor voltak az írásbelik). belenézett, azt mondta nincs benne semmi és elküldött azzal hogy majd elmúlik, biztos csak sokat piszkálom. azóta megint eltelt már egy jó idő, de nem múlt el, nem folyamatosan, csak néha érzem hogy mocorog, ha próbálom kiszedni, akkor csak mégjobban. az előbb megint éreztem hogy mozog, nem lehet kibírni, hogy ne nyúljak egyből oda, nagyon nagyon zavaró. ahogy odanyúltam, persze csak mégjobban mozgott. próbáltam visszafogni magam, és visszaaludni. egy-két másodperc után erős fájdalmat éreztem, de olyat hogy egyből felültem. ilyen csípésszerű most volt másodszorra. nem lehet, hogy nincs ott semmi!!! többször próbáltam már kimosni, nem sikerült. nem tud valaki egy jó fül-orr-gégészt veszprém környékén, vagy akárhol? ugyan oda biztos nem megyek vissza, csak ha nincs más, nagyon flegma volt és lekezelő a füredi.

házilag mit lehet csinálni?

valaki segítsen :s


2013. jún. 5. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Budapest, Tétényi úti (Szent Imre) kórház:

dr.Muraközy Györgyi

Nagyon jó doki.

2013. jún. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!