Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szédüléssel, rosszulléttel...

Szédüléssel, rosszulléttel küszködöm! Hova fordulhatnék vagy mitől lehet? Vagy hallottak ilyenről akinek ilyen baja volt vagy van?

Figyelt kérdés
Körül belül 2 éve kezdődött.Elég gyakran előjön, bármelyik pillanatba lehet. Olyankor forog körülöttem az egész világ ha sikerül le feküdnöm akkor kb. fél óra alatt elmúlik (nagyjából) de olyan is megesett hogy elvesztetem annyira az egyensúlyom hogy össze estem.Szívorvosnál (szívbeteg is vagyok), Ortopédorvosnál (hátgerinc ferdülésem is van) ,Ideggyógyásznál,Pszichiáternél,Fülorvosnál,Háziorvosnál jártam,említettem a bajomat de nem tudták mitől van vagy hogy mit lehet tenni ellene. Nagyon kényelmetlen, már nem szívesen megyek egyedül sehova, mert bármikor előjöhet!

2013. jún. 11. 14:17
 1/7 Verucs válasza:
Nem vagy pánik beteg. Szerintem valami pszichés dolog van a háttérben.
2013. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Addig nem voltam pánikbeteg, sokat szerepeltem nyilvánosság előtt, jó kedélyű könnyen barátkozó ember vagyok, de mióta ezek a szédülések vannak azóta mondhatom ahogy kialakultak pánikok, sok fajta! Most már tömegbe se érzem jól magam, egyedül is frusztrálva vagyok, nyilvánosság elé se tudok kiállni, nehezebben beszélek emberek előtt, már a kisebb magasságoktól is félek, pedig régen ezek nem voltak!
2013. jún. 11. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen tüneteim voltak: szédülés, ájulás, gerincferdülés, később állandó rosszullét, fáradtság, emésztési problémák, fülzúgás, sárgaság, végül már beszélni is alig tudtam ... 6 év orvoshozjárkálás után kiderült, hogy egy ritka rézanyagcserezavar, a Wilson-kór okozza a panaszaimat. Pesten, Debrecenben és Pécsen foglalkoznak ezzel a betegséggel, ha kell adok pontos elérhetőségeket is.
2013. jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
így hosszan olvasva van amire rá ismerek. miből áll ez a betegség, meglehet e gyógyulni belőle, milyen kezelés van rá, mitől lesz ez a betegség? Ha tud kérem válaszoljon ezekre, és amit lehet mindent írjon le a betegségről legyen szíves és az elérhetőségeket is.
2013. jún. 11. 16:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. bele olvastam a linkekbe amiket küldtél. oda figyelek, hogy vannak e ilyen tüneteim! azért ha tudsz vagy bárki tud valami egyébbetegséghez aminek gyakori szédülés, rosszullét a tünete vagy erről a betegségről a szédülés irányába az kérem írjon! Előre is köszönöm :)
2013. jún. 11. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit, a tüneteid alapján nekem egyből ez ugrott be, nálam MRI-t is csináltak és nem látszott elváltozás, egyedül a cöruloplazmin szintem volt alacsonyabb, a bilirubinom meg magasabb. A cöruloplazmin-t és a szérum rezet meg lehet nézetni, itt nagyjából 4e Ft körüli összegért meg is csinálják beutaló nélkül is: [link]
2013. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm. meg próbálok utána érdeklőd, és hogy erre fele (Erdélyben) hogyan vagy hol lehet ezzel kapcsolatba vizsgálatokat végeztetni.
2013. jún. 12. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!