Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akaratlagosan, akarattal...

Akaratlagosan, akarattal lehet előidézni ízületi lazaságot és végtagficamokat?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy ma voltam orvosnál ( ortopédián ) és az azt mondta hogy én akartam hogy ilyen beteg legyek, ez legyen a bajom... akaratlagosan én idéztem elő ezeket a bajokat ( minden végtagom kificamodik kimegy a helyéből ha rosszul mozdulok... Csukló, Váll, Térd, Könyök, Csípő, Állkapocs, Boka, Kezeimen a ujjaim kiakadnak, mert ez szerintem abszurd hisz nem tudok rá okot ami miatt azt szeretném hogy ne tudjak egyedül mozogni és fürdeni is csak segítséggel... sőt minden álmom hogy helyrejöjjek és elmehessek valahová dolgozni hogy ne legyek a négy fal közé bezárva....

2013. jún. 12. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Kétszer is elolvastam, figyelmesen, hátha valamit félreértek. De nem. Keress sürgősen egy másik orvost, mert ez a doktor nem normális.
2013. jún. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
erre a következtetésre jutottam én is.... meg szerintem egy egésszéges vállat vagy csípőt nem lehet egykönnyen saját magamnak kicsavarni... meg nem hiszem hogy magamnál maradnék mármint kb elájulnék a fájdalomtól... meg mikor a csípőm már egykézzel helyrebirom rakni fájdalom nélkül az már régen rossz... a másik meg hogy megműtöték tavaly tavasszal a jobb vállam van benne kb 4-5 centis titáncsavar, titánkapcsok és drótok ugyan ez miatt a ficamok miatt... majd miután levették a karfelkötőt és mondta a doki h bármit csinálhatok... utána nemtudom mennyi időre kiment a térdem akkor elkezdtem mankózni mert nem birtam máshogy menni és akkor kiment ujból a jobb vállam a csavar kijött a helyéről és a drótok, kapcsok is megadták magukat...
2013. jún. 12. 12:03
 3/6 A kérdező kommentje:
a térdemben például bő 5 centivel hosszabbak az izmok ha ellazítom a kezeim a bal kezemen lévő középső ujjam az a jobb kezem csuklójáig ér... szóval annyival hosszabb a jobb kezem még így egy műtét után is... de közvetlen műtét után akkor meg egyforma magasságig lógott mindkettő... most műtét után olyan tán még rosszabb mint előtte...
2013. jún. 12. 12:16
 4/6 A kérdező kommentje:
meg azt mondja nekem hogy az teljesen normális hogy lecsúszik oldalra a térdkalácsom és hogy mindenkié olyan... :|
2013. jún. 13. 07:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy van valamilyen kötőszöveti betegséged, mert ez nem igazán normális. Ahogy az az orvos sem... Az igaz, hogy van olyan, főleg fiatal férfiaknál, hogy a vállízület sokszor kificamodik, és a végén már maga a páciens is helyre tudja rakni, na de az, hogy minden ízület... Menj másik orvoshoz.
2013. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
folyamatosan orvosokhoz járok de egyik sem tud semmit... többféle begtegségre vettek vért de vagy nem jött még meg az eredmény vagy negatív... és tényleg szó szerint napról napra rosszabb a csípőm is olyan hogy ha kifordul akkor egykézzel helyre tudom nyomni... az állkapcsom is kijár meg kopog ha rágósabb ételt eszek... a jobb vállam már volt műtve ezmiatt titán kapcsok és drótok vannak benne meg egy kb 5-6 centis titáncsavar de olyan mint ha nem is csináltak volna vele semmit... ugyan úgy kijár sőt... a jobbkezem amit műtöttek ujból jóval lentebblóg mint a bal... a bal középső ujjam a jobb csuklómtól fentebb van ha el lazítom őket... annyira kijön... meg a vállcsont vagy mi az bemegy a lapocka alá.. nyomja a bordáim meg a tüdőm meg ilyenek... ilyen vagyok végig...:S
2013. jún. 21. 11:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!