Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Scoliosis-om van hogyan...

Scoliosis-om van hogyan tudnék magamon segíteni? mi lesz ugye nem kell majd műteni? :S

Figyelt kérdés

nemrég a háziorvosom fedezte fel hogy görbe a hátam,

kaptam beutalót, áprilisba mentem el a klinikára de nem volt tajkártyám,háziorvos utasítot rá hogy menjek mert a beutalón is rajta van a TAJ szám.

Haza küldtek. utána júniusba mentem vissza csak akkora lejárt a beutaló -_- és megint haza küldtek,de legalább taj kártyám volt :D most megint csak húzodik 1 hónap múlva kell mennem.Az orvos megsevizsgált egyszersem

sőt még inzultált is megjegyzéseket tett rám hogy milyen gagyi vagyok hogy nézek ki a bal lábam hosszab mint a jobb stb.



2013. jún. 26. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell. Akkor kell műteni, ha sérved lesz, mert az elég fájdalmas. Sportoljál, ússzál, ha beutalnak gyógytornára, akkor járj el rendesen. Ezekkel mind lehet segíteni. Nem műtenek mindenkit, mert a gerincműtét egy komoly műtét.Csak akkor végzik, ha nagyon muszáj
2013. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi,egyébként sportolok
2013. jún. 26. 15:13
 3/3 anonim válasza:

Gerinctorna és a fizikoterápia segít és javít az állapotodon. Az úszás is nagyon jó,figyelj a helyes testtartásra járás közben is.

Egy gyógymasszőr

2013. júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!