Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt vettem észre magamon, ha...

Azt vettem észre magamon, ha társaságban vagyok, és zavarba jövök, nem tudom önmagam adni, elkezdek dadogni, Es a mondataim ndm logikusan sorrendbe rakom össze, ez beszédhibára is utalhat?

Figyelt kérdés

illetve mostansàg lassan reagàlok,emiatt nézhetnek fogyatékosnak vagy kezd valami agybajom lenni?

26 làny


2013. jún. 4. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

sajnos néha én is észreveszek hasonlót magamon :/

amikor közelebbi ismerőssel beszélek akkor tök jó minden semmi gond, de ha esetleg valamitől bepánikolok vagy zavarba jövök elvesztem a fonalat

2013. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha más helyzetekben nem jön elő, csak ilyen stresszes szituációkban, nyomás alatt, ha izgulsz stb. akkor szerintem nem beszédhibáról van szó. Egyébként bocsi, nem akarok belekötni, de 26 évesen miért azt írod, hogy lány... Nem nő? (Önbizalmadról mit gondolsz?)
2013. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

pszichológus vagyok

amit te átélsz azt szaknyelven úgy hívják, hogy társas facilitáció!

nézz utána a gugliban , nincs kedvem most kisregényt írni erről a kórképről.

2013. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én elg bonyolult vagyok, vannak problémáim magammal...elég sok , főleg lelki,de testi is...igen,nő ...de sokszor védtelen kislánynak érzem magam, vagy épp túl öregnek mindenhez....nagyon ellentétes tudok lenni...szerintem gyermekkoromban, nem volt okés Apuval a kapcsoaltom, hiányoztak dolgok amit most érzek egy ideje, ami miatt nem okolhatom őt,de párkapcsolat, ismerkedés sem megy jól emiatt a férfiakkal.

De alapvetően a közösségbe nem tudok illeszkedn, ha előitéletet érzek, vagy nem azt a közeget ami az én világom.Nem tudok kedves és határozott lenni egyben,mert úgy érzem akkor nem vagyok szimpatikus ha komoly vagyok, ha pedig kedves akkor úgy érzem nyuszinak tartanak akit könnyen le lehet nyomni, ez természetes reakció embereknél, érzékeny vagyok nagyon, emiatt is a művészet a szenvedélyem, mégis társaságban, nők között sokszor nem tudok viselkedni, mert úgy érzem egyedül vagyok és mint farkasok szétszednek.Sok ilyet kaptam gyerekkoromtól kezdve, gyerekkoromban voltak már öt évesen kisebbrendűségi komplexusaim, és nem tudom hogy hol kezdődött, mi okozhatta hogy gyermekként voltak komplexusaim, és kevesebbnek éreztem magam a többinél. Ls ugyanez van , ugyanezt viszem most is...26 évesen is.

2013. jún. 5. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!