Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Találtam egy oldalt, ahol...

Találtam egy oldalt, ahol interneten keresztül gerincgyakorlatokat küldenek * (8000 ft 3 hónapra). Ez segít a gerincproblémákra. Nekem gerincferdülésem van (scoliosis) és érdekelne, hogy a gerincferdülést egy ilyen terápia meg tudná javítani?

Figyelt kérdés

a weboldal címe:

[link]


2013. máj. 9. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ilyen csak csináld magad akciókban nem hizsek. Az eredmény nem szokott arányban lenni a kifizetett összeggel. Inkább látogass meg eg szakértőt, ahol ezt profi módon csinálják.

[link]

2013. máj. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

attól függ milyen komoly, egyébként gyógytornász felügyelete mellett, korrigálással, egyénre szabottan van értelme, ugyanis hibásan fogod megerősíteni vagy nyújtani azokat az izmaidat,amivel pont az ellenkezőjét kéne tenni, és idővel fokozni fogod magadnak a görbületet

Egyébiránt kevés köze van a testneveléshez vagy egyéb mozgásformákhoz, a szakszerű gyógytornának. Ez olyan, mintha pilatest vagy jógát akarnál egyedül csinálni. Látszólag uncsi és hasztalan, de hidd el minden mozdulatnak oka van, hogy miért így vagy úgy kell kivitelezni.

2013. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok, a Schroth pedig egy komoly, értelmes és gyógyító módszer, bár hónapok gyakorlása kell és sok türelem, természetesen egy gyógytornász felügyeletével aki ha elvégzi Schroth terapeuta egyben, tudniillik te egy bordásfallal szemben ülsz egy nagylabdán és ő mögötted ül és korrigál, figyel, és folyamatosan irányít, beszél
2013. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt a pénzt fizesd inkább egy jó gyógytornásznak.
2013. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!