Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 napja fáj a torkom, mi tévő...

3 napja fáj a torkom, mi tévő legyek? Gyors választ légyszi.

Figyelt kérdés

Fáj a torkom, be vagyok rekedve. holnap és holnap után is szerepet kell játszanom, (kiabálnom kell végig). Feltétként rá, kijött egy bazi nagy afta a számban, de ez már részletkérdés.

Szóval, akinek van valami tuti házi tippje ahhoz, hogy holnap reggelre/holnapra tudjak kiabálni, ill. hangosan beszélni, az írja már le nekem.


Egy 13 éves lány



2013. jún. 27. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én olyankor csipőspaprikát eszek, mellette iszom a forró teát.
2013. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Sok mindent tudok ajánlani torokfájásra, nekem is pont fáj most. De nagyon. Szóval igyál teát, de semmiképp ne forrót és ne is hideget, inkább langyosat (hagyd egy pár percet miután elkészült és akkor jó lesz), egyél meg 2 C-vitamin tablettát (lehetőleg max. 2x500 mg-ban) vagy ha az nincs akkor egyél egy almát, narancsot. A lényeg hogy C vitamin legyen a gyümölcsben. Egyél Negrót (legjobb az eredeti) naponta 3-4 alkalommal. Igaz, az nem kifejezetten gyógyít, inkább csak a tüneteket enyhíti, de szerintem neked az is fontos. Fújj be Tantum Verdével, tegyél a nyakadra egy kellemesen langyos vízzel alaposan átitatott langyos törülközőt vagy tiszta rongyot. És végül próbálj minél kevesebbet beszélni, bár gondolom ez világos és ne aggódj, a fellépésre jobban leszel. :) Remélem, hogy segíthettem, 100%-ban megértem a helyzetedet. :)
2013. jún. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
És azt elfelejtettem írni hogy az aftád azért van, mert a vírus valószínűleg továbbterjedt a szádba is, nekem is ilyenkor fáj mindenem a számban, még az ínyem is végig.
2013. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!