Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vizesedés, lábgörcs, mellkasi...

Vizesedés, lábgörcs, mellkasi nyomás és nehéz légzés - volt már valakinek?

Figyelt kérdés

Még mielőtt bárki belém kötne, nem orvos helyett kérdezősködöm itt, és nem online gyógymódot várok, csupán érdekel, hogy volt-e valakinek hasonló, és mire utaltak ezek a jelek.

Már nagyon régóta érzek szabálytalan időközönként nyomást a mellkasomon (nyugalmi helyzetben is, pl. a gép előtt ülve), néha viszont nagyon tud fájni (bár olyankor igen nyugtalan érzelmi állapotban vagyok). Ehhez nehéz légzés párosul, olyan, mintha meg akarnék fulladni.

A lábam - általában a jobb - nagyon könnyen begörcsöl, főleg a lábfejem. Van, hogy nagyon sokáig tart, esetleg egy kis hideg éri, de nem nagy, maximum nem vagyok betakarózva, és erre ébredek.

Ma reggel a bal karom is bevizesedett, nem volt időm nagyon megnézni, csak piros volt és duzzadt, nyomásra pedig ugye ott maradt a kezem nyoma. Egy idő után elmúlt.

Jó pár napja folyamatosan talpon vagyok, és több km-eket sétálok, ennek tudtam be a fáradtságot, de már régebben is zavart, hogy nagyon gyorsan elfáradok, vagy egyáltalán ki se tudom magam pihenni.

Egy 15 hónapos kislányt nevelek, és többször vagyok ideges (persze nem miatta, vagy család miatt), nem tudom, számít-e ez.

Voltak már valakinek hasonló tünetei? Nem szeretek orvoshoz szaladgálni, de már elegem van...



2013. júl. 9. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig mégis az orvos lenne a legjobb megoldás, itt hiába írunk sokan, akár hasonló tünetekről, mégis az a legjobb ha orvos mondja meg hogy mi ez és mit kell tenni, minden ember más és más.
2013. júl. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szívelégtelenség.
2013. júl. 10. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt még beakartam linkelni: [link]


Majd írd meg, mi volt a dokinál.

Jobbulást!

2013. júl. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!