Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rosszul vagyok, aggódom, mi...

Rosszul vagyok, aggódom, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Évek óta nem tudok aludni,van,hogy 3 órát maximum,felkelek mindig,forgolódom...

Pár napja egyre rosszabb,bár eddig is fáradt voltam mindig. Izomfájdalom,hasgörcs,hányinger,gyomorfájás,szédülés,erőtlen vagyok. Olyan érzés,mintha bármelyik pillanatban elájulhatnék,van,hogy pár màsodpercre nem látok,melyet néha ájulás kísér,de ez nagyon ritka. Mindig ideges vagyok...sajnos van rá okom.


Okozhatja a túlzott stressz? Nagyon rosszul vagyok most is,már lefeküdni is alig merek.

Köszönöm 19/N


2013. júl. 12. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Évek óta nem tudsz aludni, nem mész dokihoz, aztán csodálkozol, hogy rosszul vagy?

Nem idegeskedni kell, hanem dokihoz menni. Mire vársz? Arra, hogy a mentő visz el az utcáról?

2013. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pánikbeteg vagy! Irány doki. Sajnos, én is ezzel küzdöm évek óta.. Ha érdekel valami, írj bátran :)
2013. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!