Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez vakbél gyulladás?

Szerintetek ez vakbél gyulladás?

Figyelt kérdés

Már elég rég óta fáj nagyon a hasam.A tüsszentek,akkor alúl oldalt szúr.Néha "elszédülök",és kicsit hányingerem van.

Voltunk házi orvosnál,és azt mondta menstruálás előtt másfél-1 évvel azelőtt szokott lenni.. (azt nem mondtuk hogy hányingerem van).De ha hányok vagy "ilyesmi",akkor vakbél gyulladás.Félek :( Szerintetek az? Félnem kell? És a vakbél gyulladásra csak a műtét a "gyógyszer"?



2013. júl. 21. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez nem vakbélgyulladás. Annak teljesen mások a tünetei.


Ha hánysz vagy állandó a hasfájás akkor érdemes kivizsgáltatni magad, mert inkább valami gyomor panasz lehet, ami lehet magától nem múlik el.

2013. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Folyamatosan fáj..Nem annyira hogy "hú mindjárt meghalok",de elég szar :S máfél hete,biztos fáj...

És eltudnád mondani,mik a tünetek a vakbél gyulladásnak?

2013. júl. 21. 15:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Még orvos is csak labor eredmények és tapintás után tudja eldönteni, hogy mi bajod, ezt itt mi nem tudjuk megmondani, szerintem menj vissza az orvoshoz és mondd el, hogy állandóan fáj és haányingered is van, ezt jó lenne kivizsgálni.
2013. júl. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi:) Holnap megyek 5 napra nyaralni,ugy hogy..

Haza jövök,és lemegyek,mert eléggé félek.. De remélem nem az :\

2013. júl. 21. 16:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy vakbél, ennyi idő után már iszonyatos fájdalmaid lennének.
2013. júl. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat :) nyaralás után ,ígérem megyek a dokihoz :D

Remélem semmi komoly :(

2013. júl. 21. 16:14
 8/10 A kérdező kommentje:
És ha még is vakbél gyulladás,azt muszáj műteni? Nem segít valamilyen gyógyszer?
2013. júl. 21. 21:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nem vakbél gyulladás nekem volt, és mikor nekikezdett fájni kb. 20 perc után azt mondtam inkább öljenek meg, de nem bírom, szóval nagyon tud fájni. Amúgy ha alul oldalt szúr esetleg nem lehet, hogy felfázott a veséd? Mivel azok is ott vannak. Illetve én ilyen problémás vagyok és vesekövem is volt, szóval mikor ott is elindultak a kövek, akkor az erős has alsó oldalán lévő fájdalommal, hányással járt. Szédülésre nem emlékszem.

Nem vagyok orvos, nem tudhatom mi bajod, de amúgy egy kis kivizsgálás sosem árt, úgyhogy, ha hazajöttél akkor belgyógyászat, urológia.

Illetve nekem erre a fájdalmakra bármim fáj, vagy görcsölés van egy algopyrin nospával. De ha lehet csak napi max kétszer, de tényleg ha csak nagyon fáj.

Ja és én úgy tudom vakbélre csak műtét van.

2013. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)
2013. júl. 21. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!