Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. S! Tegnap a hasamban, a...

S. O. S! Tegnap a hasamban, a köldököm felett, találtam egy csomót! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Napozás után vettem észre, amikor feküdtem az ágyamon. Valami fura érzés alakult ki a hasamban, nyomásérzés. Odanyúltam és találtam egy elég nagy CSOMÓT!!!! Ami visszahúzódott, de folyamatosan kijön és visszamegy,most már két napja állandó jelleggel jelentkezik. Nagyon-nagyon megijedtem! Fokozhatatlanul! Egyből rosszra gondoltam, gondolok...Nem tudok elmenni orvoshoz 7vége révén, max ügyeletre,de ott aztán amilyen ellátások vannak...nem jutnék el egy ultrahangig se. Házi dokim is szabin van pont, így el kell mennem helyettesítőjéhez jövő héten,de amíg nem jutok el, vki adhatna tanácsot,hogy mi lehet és valóban kell-e félnem, vagy tudtok-e olyan dologról,ami ártalmatlan és így, ilyen formában előjön??? Tudom,nem itt kell orvosi diagnosztikát remélnem, de hátha van vki, aki vett már ilyet észre magán vagy tud valakiről, és esetleg orvosolták neki!!!

#csomó #hasban csomó
2013. júl. 27. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Köldöksérv lehet ahogy leírod a tüneteket. Meglazult a hasfal és a sérvkapun kitüremkedett a sérvtartalom. Ez általában vékonybél kacs.

Ha nem megy vissza és fáj akkor azonnal orvoshoz kell fordulni a hétvégén is !, hétfőn háziorvosodat / helyettest/keresd fel.

2013. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valamelyest megnyugodtam,mert én sokkal csúnyább dologra gondoltam, le se írom inkább,hogy mire...Fájdalmam nincs, csak rossz érzés a hasamban,nyomásérzés,mintha ki akarna törni ez a csomó,de ez csak addig tart,amíg vissza nem húzódik. Köszönöm a válaszod!
2013. júl. 28. 07:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg köldök vagy hasfalsérv. Nézesd meg orvossal minél előbb, de amíg nem kifejezetten fáj, addig nem kell nagyon aggódnod miatta.
2013. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, rosszra gondol...Nem hasfalsérv,sem köldöksérv. Vizsgálatokat kell végezni. Nagyon meg vagyok ijedve és egyfolytában a neten kudakodom...
2013. aug. 1. 11:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit mondott mire gondol? Milyen vizsgálatokat kell végezni?
2013. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Ajjajjj!Amire számítottam!Az egy óriás bogár ami 9 hónap múlva majd kiloccsan és meghalsz!jobb a kiszúrod :D XD
2013. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!