Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet, hogy 10éves korom...

Hogy lehet, hogy 10éves korom óta akármilyen betegséget kapok el, ami mellé láz is járna, soha nem lázasodom be?

Figyelt kérdés
22éves vagyok,és soha nem vagyok lázas.Ez mivel magyarázható?
2013. aug. 3. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A láz az a szervezet védekezése, ha nagyon nagyon muszáj. Hasznos dolog, igazából lázcsillapítani sem kellene. (bizonyos szintnél érdemes, mert vannak káros hatásai is) szal valószínű kellően erős az immunrendszered, s a tested nem kéri a láz segítségét a vírusok kiirtásához. Rem nem baj h csak ilyen felületesen írtam, de így könnyen érthető.
2013. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Persze, értem.EÜ suliba jártam,de erre nem tudtam rájönni,hogy mitől van :D de elképzelhető,hogy ehhez van köze,hogy nincs szüksége a szervezetemnek a lázra.
2013. aug. 3. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Emberek vagyunk egyéniek, mindenki, így is különbözünk.

Van aki meg minden vacaktól lázas...

Van aki mandulagyull.-nál alig él, van aki észre se veszi...

Van aki jól tolerálja a fájdalmat, van aki egyáltalán nem...

Van akinek a jobb oldalon van a szive...

Van aki így, van aki úgy... És még sorolhatnánk


Nem feltétlenül kell mindenre ésszerű, logikus magyarázat, és nem is feltétlenül van mindenre

2013. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!