Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SEGÍTSETEK, PLS! Nyelési...

SEGÍTSETEK, PLS! Nyelési nehézség, gombóc érzés, áll alatti kényelmetlen érzés? MI EZ?!

Figyelt kérdés

Tegnap este kezdődött, a nyakamon (szóval áll alól lefelé a kulcscsontom felé) kellemetlen érzésem van, úgy érzem, hogy gombóc van a torkomban, nyelni is olykor eléggé nehézkes, van, mikor már öklendezem is tőle.

Iszonyat stresszes az életem, eléggé hipochonder vagyok mostanában, szóval már a legrosszabbtól tartok és nagyon félek! 2 napja voltam mellkas röntgenen, szívultrahangon, vérképen/laboron, azok az eredmények mind negatívak voltak, de a torkommal ezek a fura dolgok csak tegnap kezdődtek. Próbálom nyugtatni magam, hogy lehet, hogy csak pszichés alapon van, hogy már mindent beképzelek magamnak, de nagyon félek!


21/L



2013. aug. 7. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy vizsgálat is volt? Ha az is rendben van, akkor ideg alapon van, esetleg sok savtól reflux, sok stresszes embernek van gombóc érzése a torokban.
2013. aug. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
pajzsmirigyem rendben van, legalábbis a vérképem azt mutatta. az idegeskedés és stressz valószínűsíthető, mert nap 24-ben szorongok mostanában, hipochonder is vagyok eléggé... csak mikor annyira zavar, h már öklendezek, az eléggé ijesztő :S
2013. aug. 8. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!