Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez vizesedés? Folyton bennem...

Ez vizesedés? Folyton bennem marad a nadrágom varrásának a helye, a zoknim helye, reggel a párna gyűrődése az arcomban.

Figyelt kérdés

Eddig nem igazán volt ezért nem tudom.

A gyűrűimet már rég nem tudom felhúzni a megszokott helyre de úgy gondoltam/gondolom, hogy azért mert 18kg-ot híztam.


2009. febr. 17. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az. Próbáld a lábad sokat polcolni, sótlanabbul enni, és sok-sok folyadékot inni. Vigyázni kell vele, mert terhességi toxémiát okozhat, ha mellete magas a vérnyomásod, vagy fehérje van a vizeletedben. (nekem ez lett az utolsó hétre, császár lett a vége)
2009. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindaz amit leírtál a szövetek közti vizenyő jelei.
2009. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szia. nyomd meg az újjaddal a bőröd, ha benne marad az újjad helye, és lassan múlik el, akkor szerintem az. én úgy tudom így nézik, Anyukám mondta mindig
2009. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Óó szegény...basztikuli.

Hát a vérnyomásom nem magas szerencsére ma 117/nem tudom mennyi volt CTG-n múlt héten meg 110/valamennyi. Talán ezt már megúszom,38 hetes vagyok.

Őszintén szólva abban reménykedem, hogy akkor ebben a 18kilóban van egy kis víz is és akkor talán hamarabb lemegy. :-/

2009. febr. 17. 20:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2009. febr. 17. 21:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok-sok almaevés, petrezselyem! Semmi cukor, az vizet tart vissza. Lábat felpolcolni, de ugyanakkor sétálgatni is közben.

Orvossal konzultálj mielőbb, nehogy toxaemia legyen, érdemes lenne egy fehérjét nézni a vizeletben (ezt a védőnő is meg tudja csinálni).

2009. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az, én is vizesedem. :( Egy fehérjét azért nézess vizeletben a biztonság kedvéért, ha az nincs benne, akkor nincs nagy baj.


Üdv: 34 hetes pocis

2009. febr. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy ilyenkor kerülni kell a sok folyadékbevitelt, a sót, a cukrot. A lábakat fel kell polcolni.
2009. febr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!