Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek kell doki? (Ez...

Szerintetek kell doki? (Ez alatt folytatom)

Figyelt kérdés

Pénteken elvoltam egész nap, Duna Parton napozgattam, sétálgattam, stb. (Nem nem fürödtem a Dunában, egy testrészemet se lógattam bele... pedig csábító volt). A fülemben végig a zene szólt, persze normális hangerőn, nem bömböltettem. Szép nap volt, hazaértem, ledőltem, háttérben ment a légkondi de nem fáztam, 31 fok volt a szobában. És éjszaka azt éreztem fáj belül a fülem. 5-10 percenként jött rám és erősen sajgott. Bevettem egy algo flex m-et, végre elaludtam. Másnap eléggé fura vplt, úgy indult a napom hogy azt hittem elmúlt. De visszajött. És ilyen néhány óránként jött. Eléggé fájt, szóval amikor jött a fájdalom meleg sóval töltött zoknit tettem rá. Ma jobb volt, de most kijött megint a fájdalom, szóval megint van itt meleg sóval töltött zokni.

Semmim sincs megdagadva, lázam sincs és ritkán jön ki a fájdalom. Semmilyen rossz váladék se jön a fülemből. A fájdalmak belül vannak és ha jönnek akkor lüktető érzésszerű.

Most hétvége volt, holnapmár fogadna doki, de nem szívesen mennék el, ha nem muszáj.

Nektek volt már ilyen? Szerintetek elmúlik pár nap múlva ha csak sóval enyhítem a fájdalmat?

Köszi!


2013. aug. 11. 13:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem algo flex m-et, hanem algo flex FORTE-t :D
2013. aug. 11. 13:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális: én a fül-orr-gégészetet meglátogatnám a helyedben. Lehet egy középfülgyulladás, ami csúnya károkat tud okozni kezeletlenül.
2013. aug. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Teljes csoda, de kiírásomra pár nappal elmúélt. Teljesen. Sokkal jobban vagyok. Nem tudom mi volt ez, de örülök, hogy vége :)
2013. aug. 13. 08:44
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Lehet, hogy simán nem bírod a fülhallgatót. Nekem eleinte csak a fülkagylómnak a porcos része fájt tőle istentelenül, ahova a kütyüt dugjuk, később a fájdalom egyre beljebb terjedt a fül mögötti területig. Már a hosszas, fülhallgató nélküli telefonálástól is megfájdul a belső fülem. Zenehallgatásra csak a jó öreg bumsztli fejhallgatót használom, az még OK, azt is csak elég ritkán.

2013. aug. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!