Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Depressziós vagyok. Mit tegyek?

Depressziós vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kitöltöttem teszteket és valóban az vagyok. Nem csak egy-két napig vagyok így, ezt sajnos már elég régóta így van. Néha jobb de legtöbbször erősen érzem. Itt az egyik teszt eredménye: Önnél komolyan felmerül a súlyos depresszió gyanúja, ezért javasoljuk, hogy a diagnózis pontosítása és az esetleges kezelés szükségességének eldöntése miatt forduljon szakemberhez. Sajnos az a baj, hogy orvos nem fordulhatok, a szüleimnek nem merném elmondani... 14/L
2013. aug. 20. 22:56
 1/4 anonim válasza:

Miért lennél te depressziós??? :D

Amúgy ha nem tartózkodsz ezektől, akkor esetleg kipróbálhatnád a relaxációt. Szerintem segítene...

2013. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit tegyél mit tegyél: az esetleges kezelés szükségességének eldöntése miatt forduljon szakemberhez


Ősöknek meg miért is nem mered elmondani? Talán éppen emiatt vagy depis, hogy semmit sem lehet megbeszélned senkivel... a telefonos lelkisegélyt ingyen tudod hívni mobilról is.

2013. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, az orvosodat már köti az orvosi titoktartás. Elmehetsz az iskolapszcihológushoz, ha van nálatok olyan, vagy a gyerekorvosodhoz is egyedül, ad egy beutalót a megfelelő helyre (persze a szüleidnek ne mondd meg, hogy hova mégy). Ha nem tudod megoldani pl. az utazást egyedül, akkor persze nincs más lehetőséged, mint szólni nekik.
2013. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha neten töltötted ki akkor abban ne higyj mert azok hlyeségek
2013. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!