Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azt hiszem arcüreg gyulladásom...

Azt hiszem arcüreg gyulladásom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és már egészen kiskorom óta van ez, meggyógyulok aztán visszaesek..már nagyon rég volt utoljára arcüreg gyulladásom azt se tudom biztosan hogy ez az-e.Ezek a tünetek:napok óta fáj a fejem az orrnyergen, szemem alatt és az arcom is.Amúgy ez az egész náthával kezdődött..tudtok valami gyógymódot?

(Most épp lámpáztatom)



2013. aug. 22. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Antibiotikum. A lámpázás nagyon jó kiegészítésnek, de a bacikat sajnos nem öli meg. Ha ilyen gyakori nálad a betegség, talán szakorvossal kéne megnézetni. Nem tudom konkrét erre az esetre van-e immunizáló kezelés, de pl. gyakori felső légúti betegségnél Broncho vaxomot írnak, ez immunizál. Esetleg kérdezz rá a háziorvosodnál.
2013. aug. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Menj el még ma orvoshoz, hog ytudjon neked gyógyszert felírni.

Utána jön a hétvége és nem tudsz még orvoshoz sem menni mert nem lesz rendelés

2013. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyulladással nem érdemes várni (mert rosszabb lesz)

Mindenképp irány a doki

Magától nem fog elmúlni és minél tovább halasztod, annál veszélyesebb lehet

2013. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem a dokim csak annyit szokott mondani hogy lámpáztassan..:/nem tudom mikor tudok elmenni mert a szüleim csak este jönnek haza
2013. aug. 22. 11:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Még annyit akartam hogy az orvosom nem ír ki antibiotikumot csak ha lázam van az pedig nincs.Most azért lámpáztatom mert le van tapadva vagyis akárhogy fújom az orrom teljesen tiszta a slájmot viszont nyelem:/ezért akarom hog felszakadozzon
2013. aug. 22. 12:10
 6/6 A kérdező kommentje:
A szüleim azt mondják ha jövőhétre nem javul elmegyünk orvoshoz de addig nem érnek rá:(
2013. aug. 22. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!