Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi baja lehet? Teljesen meg...

Mi baja lehet? Teljesen meg változott. Nem hagyja el a házat, már négy ember társaságába kínosan érzi magát. Sokat sír, nem beszél szinte senkivel. (talán egyszer reggel az ágya is vizes volt ), mi baja lehet?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm mindig is egy életvidám,élénk lány volt,de nagyon meg változott. Nyár elején egyik percről a másikra be vonult a szobájába és csak sírt. Többször próbáltam el hívni strandra,de csak augusztusba jött el velem. Ott is feszült volt,állandóan takargatta magát,mikor bókoltak neki szóba se állt a fiúkkal. Meg próbáltam meg beszélni hogy mi ez az egész,de nem mondta el. Kérdeztem a szüleit,ők is aggódnak de nekik se mondott el semmit. Elég komoly lehet a baj,hiszen augusztusba jött ki először a házból. Nagyon fél és szorong valamitől. Mi lehet a baj? Miért nem mondja el senkinek?

Még fontos lehet,hogy olyanokat kérdezget (amikor este fel riad ),hogy tényleg ronda e . Pedig gyönyörű. Persze én csak reggel írok vissza neki,mert akkor kapcsolom be a telómat.

Testvérem ként szeretem őt és szeretnék neki segíteni. Minden kérdésre felelek ha az segít.

A barátnőm 17 éves


2013. aug. 22. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

depressziós

valószínű valaki olyanokat mondott neki ami ennyire megviselte mert csak magától nem lesz ilyen

húzd ki belőle hidd el sikeürlni fog csak ne add fel

2013. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez bizony a súlyos depresszió tipikus tünete.

Beszélj a szüleivel, hogy vigyék el pszichiáterhez. Más nem fog segíteni.


Hogy miért depressziós, azt senki nem fogja ennyiből megmondani, de ez sokkal több egy múló rosszkedvnél.

2013. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!