Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A vitaminoktól lehet rosszul...

A vitaminoktól lehet rosszul az ember? Vagy miért vagyok minden reggel rosszul?

Figyelt kérdés
Reggelente mindig hányinger gyötör amikor nem eszek olyankor semmit csupán fogat mosok.Már több módszert is kipróbáltam mint például fogkrémet váltottam , ittam valamit felkelés után ... de egyik se használt. De ma a vitaminokat később vettem be és utána lettem csak rosszul. Mit tehetnek ellene? \így is elég gyenge az immunrendszerem nem akarom jobban megnehezíteni a helyzetét\vagy lehet hogy nem is ez okozza a rosszul létemet ? u.i. : nem lehetek terhes mivel még szűz vagyok.
2012. ápr. 26. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha evés nélkül veszel be reggel többféle vitamint, attól bizony lehetsz rosszul. Én is rosszul voltam tőle, ha nem ettem rendesen mellé. Más is dobta már ki a taccsot így. :) Ha reggel nem akarsz/bírsz enni, akkor olyankor vedd be a vitaminokat, amikor eszel rendesen.
2012. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A legfontosabb étkezés egész nap, a reggeli!

Gondolom, te épp ezért nem reggelizel.

2012. ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem fogalmaztam pontosan( teljesen jogosak a kommentárok)!Szóval ma később vettem be a vitaminokat, a reggelim után...
2012. ápr. 26. 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is sokszor vagyok rosszul reggel. Alig bírok enni, fogmosásnál néha öklendezni kezdek, gyenge vagyok. Az orvosom szerint stresszelek. Nincs semmi okom rá, minden ok. de valahogy reggel mindig stresszelek. Semmi konkrét (pl. tök mindengy, hogy a barátokkal találkozom vagy suliba megyek) maga a tény, hogy indulnom kell, késében vagyok, normálisan öltöztem-e fel, ilyen kis apróságok miatt stresszelek. Aztán amikor már ott vagyok akkor elmúlik.

Egyébként én egyszer véletlenül szódával szedtem be a vitamint na az kikészített egész nap hányingerem volt.

2012. ápr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 CocóMája válasza:
Táplálékkiegészítőt csak evés után. Szerintem jobb pl. ebédnél bevenni, több kaja, jobb felszívódás. De ez szigorúan a magánvéleményem.
2012. ápr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az is egy nagy tanulság, hogy mindenféle gyógyszert tiszta vízzel szabad bevenni. Erősebbeknek max pálinkával.

Kedves kérdező: kérdezem, a gyógyszereket orvosi utasításra szeded, vagy pedig csak úgy? Én pl. C vitamint szedtem a hirdetések hatására, erre tele lettem vesekővel, meg nem is éreztem a vitamin semmilyen kedvező hatását. Abbahagytam. Feltételezve, hogy a majom se eszik vitamint, hanem a napi étkezésében benne van minden, amire szüksége van.

2012. ápr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!