Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitralis billentyű prolapsus...

Mitralis billentyű prolapsus esetén a tanítóképző ki van zárva?

Figyelt kérdés

Mitralis bill. prolapsus= a kéthegyű billentyű előreesik,ezáltal némiképp a vér visszaszivárog..

Önmagában nem tartozik a műtéti kezelést igénylő elváltozások közé,s ami azt illeti,elég gyakori jelenség,s a legtöbbeknél tünetmentes a lefolyása.Nálam csak futáskor s nagyobb megterheléskor érezhető,hogy valami nem oké,szédülés,levegő hiány áll fent olyankor.

A tanítóképző egészségügyi alkalmassági lapján láttam írva,hogy mindennemű billentyű probléma kizáró okként él..nos,én ezt eléggé igazságtalannak tartom.Nem testnevelés szakra kívánok lépni,emellett a legtöbb ember még csak nem is tudja,hogy neki ilyen problémái lehetnek,épp azért mert nagy részt ez tünetmentesen zajlik.Azért ne lehessek tanító,mert nem tudok hosszú távon futni? A legtöbb tanító már mind 40 fölött lesz lassan,nekik szerintem több problémájuk van,mint egy 'semmitmondó' billentyű hiba. :/


2013. márc. 13. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tudod teljesíteni a minimális elvárást, akkor ne írd be és kész. Nem fog rajtad látszani, hogy ilyen bajod van. Nekem is van, 2-3 évente megnézetem, változott e, de semmi bajom vele. Néha érzem, hogy beszúr kicsit a mellkasom bal oldala, fél óra alatt elmúlik és ennyi, terheléssel semmi baja, arra szerencsére nem érzékeny, inkább a frontra, ahogy észrevettem.

Én nem írnám be, hogy ilyen bajom van, minden 3. embernek van és a legtöbb embernek soha nem is derül ki.

2013. márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!