Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez a fájdalom...

Szerintetek ez a fájdalom érzés mitől lehet? Többit lent.

Figyelt kérdés
3 hónapja műtöttek, utána 2 hónapig menstruáltam, hiába mentem nőgyógyászhoz nem tudott velem mit kezdeni. Irtó sok vért veszítettem, utána elkezdett tipikus vashiányos tünetem lenni, lényeg az, hogy kapom vénásan a vasat, már lassan 2 hete minden nap és ahogy beadják rá egy 10-20 percre elkezd borzasztóan nyilalni és szúrni a jobb bordaívem alatt a vakbelemnél, de nem ilyen 1-2 percig hanem órákig van, hogy estig is. Lehetséges hogy ez az injekció miatt van, hogy a szervezetem nem tudja feldolgozni a vasat és "marja" a bélrendszeremet? Szerintetek ez mitől lehet?
2013. szept. 7. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyál vörösbort injekciók helyett.
2013. szept. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobb bordaíved alatt nem a vakbeled,hanem az epéd,májad található. Elméletileg ilyen mellékhatása nincs az injekciónak,de gyakorlatilag bármi lehet. Mondd el az orvososnak mit tapasztalsz.
2013. szept. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is az orvossal beszélj erről!
2013. szept. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondtam az orvosnak, nem mondott rá semmit csak, hogy ez az injekciótól nem lehet, de hogy mitől lehet vagy elküldött volna hasi ultrahangra semmi.. Gyönyörű magyar egészségügy.
2013. szept. 8. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!