Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hashimoto - féle pajzsmirigygy...

Hashimoto - féle pajzsmirigygyulladásom és ebből kifolyólag pajzsmirigyalulműködésem van. Pár hónap múlva babát szeretnék. Van itt olyan, akivel el lehet erről beszélgetni? 29/N.

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ugyanez a problémám, és én is kíváncsi vagyok a válaszokra nagyon. Azt nem írtad, hogy mit mennyit szedsz, vagy be van-e állítva már 1-2 közé a TSH-d? Ahogyan olvastam a dolgokat, ez a szint alkalmas a babásodásra. ft3, ft4 értékeket tudsz? Én sajnos még abban az időszakban járok, amikor le kell vinni a TSH-t, és folyamatosan hormonadagot emelni, de remélem hamar sikerül majd.

2013. szept. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Napi 1 szem Euthyroxot szedek már több, mint 3 éve. Tavaly már jó volt a TSH értékem, lement 1-2 közé, de nemrég voltam vérvételen, ahol kiderült, hogy most 3 fölött van. Mivel ez benne van a normál tartományban gondolom most ezért nem nézték a többi értéket, pedig a beutalón rajta volt. Most pénteken megyek Budapesten a szakrendelésre, viszem a leleteket, mert pajzsmirigy ultrahangon is voltam, és megkérem, hogy állítson a gyógyszeradagon. Te budapesti vagy? Mert én február óta dolgozom itt, és azóta még nem voltam kórházban, nem is tudom pontosan hol van, ahová beutaltak.
2013. szept. 11. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy csak most válaszolok. Nem, nem budapesti vagyok, hanem elég messze vidéki. Én is úgy hallottam, hogy több az esélye a teherbeesésnek, ha 1-2 között van az értéked. Sajnos ismerősöm úgy járt, hogy nem is foglalkoztak vele az "állami" rendelésen. Persze a vérvétel oké, de magasról lesz.rták, hogy ő 1-2 közé akarta beállítatni a TSH-ját, azt mondták 4essel is teherbe esik, ha teherbe kell esnie. Ebbe a hibába ne ess te, ő sajnos elpazarolt majdnem egy évet az életéből. Sajnos a jó endokrinológusokat meg kell fizetni, de megéri szerintem, mert ő figyel rád, és komplexen nézi a dolgokat. Budapesten nem vagyok ismerős, de itt a fórumokon többen ajánlották dr. Balázs Csaba doktor úrat. Azóta akkor voltál orvosnál, mit mondott?
2013. szept. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!