Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegség ellen milyen...

Pánikbetegség ellen milyen természetes gyógyszerek vagy gyógymódok vannak?

Figyelt kérdés
Felirt nekem a pszichiáter rivotrilt, medazepam tevát, és citalopramot.. mert egy nap már többször is elájultam... de ezeket nem akarom szedni mert rendesen olyan mint ha be lennék rúgva tőle....

2013. szept. 16. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyu:Ne állj ellen semminek! aki pánikol az nem meri átélni a félelmet,pedig a félelem természetes érzelem.Engedd el,és eltűnik.Ha nem állsz ellen,nem lesz valóságos.Ha ezt nem oldod meg,semmilyen természetes,vagy nem természetes szertől nem fogsz meggyógyulni.


Egy volt pánikos.

2013. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
citromfű kapszulát és magneB6-t szedtem ( de nem rendszeresen), bár nekem is írt fel gyógyszert, de egy szemet se vettem be! bár én "lightos" pánikos vagyok. idejében beismertem magamnak, hogy gondok vannak. mivel nem szedek gyógyszert lassan gyógyulok, de nem érdekel nehezén túl vagyok :) pszichiáternél 1x voltam én inkább pszichológushoz járok + változtattam az életemen egykicsit:) és pozitívabb vagyok, de még van mit fejlődnöm :)
2013. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, az első nagyon elgondolkodtató..
2013. szept. 16. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
A kineziológia természetesnek számít? Kineziológusra nem gondoltál?
2013. szept. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!