Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van más TERMÉSZETES gyógyszer...

Van más TERMÉSZETES gyógyszer is a bélférgek ellen a fokhagymán kívül?

Figyelt kérdés
Már régebben is volt egyszer bélférgem, és akkor Vermox -ot szedtem, meg fokhagyma kapszulát(félre ne értsétek, nem szájszag vagy csípősség miatt, hanem azért, mert aszívből utálom a fokhagyma ízét.). Arra lennék kíváncsi,tudtok e más NEM patikában található gyógyszert erre a problémára. Merthogy vermox csak két nap múlva jön hozzánk,(akkor tudok beszerezni) és addig is kéne valami hatásos. Hallottam valamit citromról... De nem vagyok benne biztos. Kérlek segítsetek!
2012. szept. 10. 18:38
 1/2 Takács Jánosné ***** válasza:
A szekfűszeg rágcsálni,
2012. szept. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Czakó Lajos válasza:
én töbször voltam dokinál de semmit sem ért megvizsgálták a székletemet és nem találtak benne.Ha kaptam is gyógyszert az sem hatott mindkét esetben ugyanúgy éreztem és láttam is.ami nekem a leghatásosabb volt és neked is beválhat mindegy mivel de jól meg kell fosatni magunkat.étgyomorra kegyetlenül kellemetlen 3-4 kanál ricinus és sok fojadék kaja nélkül pl:tej dinnye de akkor maradj otthon amíg nem múlik el ennek a hatása.látni fogod hogy több ezer ment ki belőled!!!!! már az naptól nem fogod érezni.De akkor se hidd hogy minden kiment!!!! mert a bélcsatornákra ragasztott peték még csak utánna fognak kikelni!! És amikor újra észre veszed és ujra elkezded a terápiát ugyanígy jársz mert azok is újra lepetéztek benned !! tehát ezt a fosatást 2-3 naponta érdemes megismételni mert az ujjonan kikeltek csak így fognak kimenni.Így teljesen kitisztulhatsz.De akkor se bízd el magad!! Ha nem fertőtlenited ki a körülötted lévő sűrün használt dolgokat vissza fognak beléd költözni!!pl: ágynemű wc ülőke alsóneműk amik több napja a szennyesben hevernek,sőt azokkal érintett ruhák stb.a köröm ágyásba is rengeteg pete rejlik.sok ember hülye szokása a fikázás amivel az orrán keresztül juttatja be ezeket a petéket a szervezetbe.tehát a körmöt is sűrübben érdemes tisztogatni. A tökmag magába semmit sem ér de érdemes azt is enni a terápián mert segít a bélfarról leszedni az erősen megkapaszkodott élősködőket.ezt úgy kell elképzelni amikor a kéményt vasporral dióhéjjal pucolod.de ha mást is eszel vagyis nem okozol magadnak hasmenést akkor semmit sem ér!! de erre kó a mogyoró dió stb is !! NA SZÓVAL KELLEMES FOSÁST KÍVÁNOK ÉS EREDMÉNYS GYÓGYULÁST :D
2014. márc. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!