Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek az alvajárásom ellen?

Mit tegyek az alvajárásom ellen?

Figyelt kérdés
Kiskoromban sz8inte állandóan alvajártam a családom mesélte mert én általában nem emlékeztem rá.Azt mondták majd kinövöm, de már 17 éves vagyok és igaz hogy nem oylan gyakran de hetente 1-2 szer előfordul hogy felébredek járkálás közben.Mikor felébredek mindig valamit pakolászok vagy ijesmi mintha valaki moindta volna nekem hogy mit csináljak . Nehéz elmagyarázni például a mult éjjel a takaromat hajtogattam össze és átvittem a másik szobába és mikor visszajöttem felébredtem.valamennyire emlékszek a dolgokra.De nagyon zavar már mostanában egyre sürübben van ijen és félek hogy vmi bajom van.Kit kell ezzel a problémával felkeresni?vagy lehet hogy csak stressztöl van? Mikor fogom már kinőni?

2013. szept. 20. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is járkáltam gyerekkoromban, de én hál'isten kinőttem. Nem hiszem, hogy ezzel tudnak bármit csinálni az orvosok.
2013. szept. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kevés alvás és az alkohol fokozza az alvajárást, igyekezz eleget aludni. Ha ennyire rendszeresen alvajársz, keress fel egy szomniológust vagy egy alváslaboratóriumot( pl. Honvéd kórház), ott fognak tudni segíteni rajtad. Sok sikert.
2013. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!