Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » AZ orvos megtudja egy 12...

AZ orvos megtudja egy 12 elvezetéses ekg ből állapitani hogy nincsen semmilyen szív betegségem?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok mostanság nehézlégzésben szenvedek péntekre kaptam időpontot a tüdőgondozóba....
2013. szept. 24. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A nehézlégzés tipikusan a tüdő betegsége, bár járhat együtt bizonyos anginás tünetekkel. A két vizsgálat nem zárja ki egymást, de a tüdőgondozóban ki tudják zárni a tüdő betegségét, és akkor kell az EKG-én kívüli, egyéb szívvizsgálatokat végezni. Terhelés, ultrahang stb.
2013. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát a semmilyen azért enyhe túlzás, mert ugye sportolók is halnak meg rejtett szívbetegségben, folyamatos kontroll mellett.
2013. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen de azt mondta hogy a vérképemben és semmiben nem lát olyat ami aggodalomra keltő ok lehet azaz infarktus esetleg sztrok, a panaszom nehézlégzés és melkastáji fájdalom köhögéssel ezért is félek már iszonyatosan tüdörötgenen is voltam és ott se semmi akkor télleg nemtudom mi lehet ez...
2013. szept. 25. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!