Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki egyéb módszert vagy...

Alexandra.ajk kérdése:

Valaki egyéb módszert vagy vizsgálatot ilyen váll-panaszra? Esetleg hasonló problémája volt/van valakinek?

Figyelt kérdés
Elég régi problémáról van szó, amit sajnos a mai napig nem sikerült felderíteni.24 éves vagyok,20 éves koromban egyik reggel arra ébredtem, hogy nagyon fáj a jobb vállam. Hétől-hétre egyre rosszabb lett, egyre erősebb a fájdalom, ezért orvoshoz fordultam. Az elmúlt négy évben megjártam fiziotherápiát, masszászt, gyógytornát, injekciót kaptam bele, raktak fel tape-tapaszt, röntgenen, ultrahangon, MR-vizsgálaton, magánorvosnál, természetgyógyásznál, homeopátiás orvosnál, és még ki tudja hogy hol. Lényeg, hogy a vizsgálatok, ezáltal az orvosok sem találtak semmit, sötétben tapogatózunk. Semmi hirtelen sérülés nem érte, semmi kirívó nem történt vele 4 éve...éjszaka fáj legjobban, amikor fekszem, aludni sem tudok, egyfolytában fájdalomcsillapítókat kell szednem, mert máshogy nem bírom. És már a fájdalomcsillapítók sem mindig hatnak.Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget.

2013. szept. 26. 19:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!