Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fáj, mikor pisilek. Nem csíp,...

Fáj, mikor pisilek. Nem csíp, hanem úgy belül a húgycső fáj. És folyamat úgy érzem, h mennem kell pisilni. Mi lehet a bajom? 18/L

Figyelt kérdés

2012. aug. 13. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hólyaghurut húgycsőgyulladással. Igyál sok vizet, tegyél oda valami meleget (forróvizes flakon a két lábad közé), és ha holnapra nem lesz jobb, menj el dokihoz!
2012. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Este lefekvés előtt igyál cickafarfű-teát, legalább 2 decit. előtte menj el pisilni, hogy éjszaka minél később kelljen újból kimenned és bent maradjon a tea. Mindenképpen menj orvoshoz.
2012. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Húgyúti fertőzés lehet. Nekem is volt már. Ha nagyon fáj vagy véreset pisilsz akkor menj el az ügyeletre, ott felírnak neked antibiotikumot amitől rendbe jössz. Ez nőknél előfordul főleg nyáron.
2012. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat, megnyugtattak. Holnap viszem is a pisit orvoshoz. Meg a praktikákat is kipróbálom, már csináltam teát (bár csak kamilla van itthon), meg meleg vizes palackot.
2012. aug. 13. 21:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! :) Remélem semmi bajod nem lesz sem most, sem soha az életben!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. aug. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha felfáztál, akkor jó a melegvizes palack, de ha bacilusod van, akkor a meleg csak segíti őket a szaporodásban.
2012. aug. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az orvos megnézte a vizeletemet, valami genny meg fehérje vagy mit beszélt, és kaptam rá gyógyszert:) Úghogy lassan csak jobb lesz
2012. aug. 14. 13:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyógyulj meg minél előbb.
2012. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi-köszi:) Amúgy most néztem, Supraxot kaptam rá:)
2012. aug. 14. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!