Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Teljesen ki vagyok merülve,...

Teljesen ki vagyok merülve, egészségügyileg milyen bajom lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon röviden megpróbálom összefoglalni.

Lassan 6,5 éve amióta az első lányom megszületett,azóta nem aludtam végig az éjszakát.

Az évek alatt annyira felgyülemlett bennem a kialvatlanság,hogy csak úgy vagyok, kimerülten, rosszkedvűen...

Minden éjjel kelnem kell a lányaimhoz. Az egyiknek pisilnie kell, a másikat takarjam be....Sokszor nem bírok visszaaludni, kimegy az álom a szememből.

Szeretnék végre folyamatosan jókat aludni, hogy olyan legyek,mint régen, de hogyan??

Ha ez nem változik, milyen bajom lehet a későbbiekben?


2013. szept. 29. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mire a kisebbik 4 éves lesz, ez megváltozik majd. Ha odateszel egy bilit az ágy lábához, a 4 éves már fel kel egyedül. Aztán egyre könnyebb lesz. Én ezen már túl vagyok, a gyerekeim délig alszanak, el is felejtettem ezt az időszakot ami volt. Nem lesz semmilyen bajod, de a gyerekeket minél hamarabb szoktasd önállóságra és hogy ne ébresszenek fel, amikor alszol. Én napközben is tudtam aludni tőlük.
2013. szept. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Ez a bilis ötlet eszembe sem jutott, megpróbálom majd.

Mindig van egy időszak, amikor nehezebben megy az alvás...A kisebbik (3 éves) mostanában fél a sötétben, kislámpát gyújtottunk, amitől a nagy nem bírt aludni.

Van, hogy éjjel képesek cirkuszolni, hisztizni...olyan nehéz így.

2013. szept. 29. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom, emlékszem még rá. Nekem 1 év volt a két gyerek között. Lehet venni ilyen konnektorba dugós éjjeli fényt, ami csak kevés fényt ad, vagy ilyen elemes ledlámpát, ami nagyon sokáig bírja, lehet, hogy elég lenne a kicsinek, ha az világítana a közelében. Esetleg próbálj ki valami trükköket még, hogy aki nem kelt fel éjszaka téged, az reggelire kap egy dörmi macit vagy kindert. :) Én folyton zsaroltam őket. Fontos, hogy mindig biztonságban érezzék magukat, mert a félelmek akkor jönnek elő, ha érzik, hogy ideges vagy, netán veszekedést hallanak. Mindig nyugodtan, derűsnek lássanak, és ne lássák rajtad, hogy bosszús vagy, mikor felkeltenek, akkor leszoknak majd róla talán. Kitartás, már nem sokáig lesz ilyen nehéz.
2013. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen, hogy szántál rám időt, és megosztottad velem a gondolataidat!

Megpróbálok én is változtatni a dolgokon,és nem morogni velük éjjel,amikor nem alszanak!

2013. szept. 29. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!