Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátomnak van valami a...

A barátomnak van valami a fütyijén, 2napja szeretkeztünk utoljára, tegnap jött ki vmi kis kiütés (piros pöttyök) a makkja alatt és a fityma lehúzott részén. Egész éjszaka agyaltam h irritácio vagy tőlem van az egész. --->mitől?

Figyelt kérdés

ma reggel ezek eltüntek, de a fityma hátsórészén még mindig van vmi:S de ezek nem piros pöttyök. Gyöngyszerűek, nagyon apróak, sorban. nem szoktunk védekezni nagyon sajna..nem kefél férre egyikőnk sem,ha nem múlik,akkor tervben van a nemib.gond. mindkettőnknek.még soha nem volt ilyen velünk.Lehet h velem van egy kis baj?lehet h megizzadt a puncim és így a nemiflóra kicsit felborult?mindenesetre addig nincs szex..!Aggódom..:(

amúgy nem fáj neki,pisilésnél sem,csak ha nyomja,ugye szex meg most nincs,de tuti fájna neki..

Van valami elképzelésetek?mitől van?


2009. júl. 13. 07:20
 1/1 anonim ***** válasza:
A páromnak akkor volt ilyen piros pöttyös, amikor elkaptunk vmi fertőzést. Én sajnos hajlamos vagyok rá, és akárhogy figyelek rá, néha összeszedem. Aztán persze adom át neki. Van, amikor ő tünetmentes (de attól még kezelni kell), van amikor így bepirosodik. Általában mondjuk én veszem észre magamon hamarabb. Bár egyszer volt, hogy neki lett hamarabb, nekem csak két nap múlva (nem szexeltünk a két nap alatt), azt mondta a nődokim, hogy előfordul, hogy a nőben tovább lappang.
2009. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!