Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Holnap menjek suliba?

Nem kell lepontozni! kérdése:

Holnap menjek suliba?

Figyelt kérdés
Meg vagyok fázva, folyik az orrom, plusz tegnap este elkezdett fájni a torkom, most is fáj. Hangom nem nagyon van és holnap lesz ének órám meg úszás is. Menjek suliba vagy maradjak itthon még egy napot?
2013. okt. 17. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még maradj otthon egy napot. Énekelni úgy sem tudsz és az úszástól csak jobban megfázol. De azt te érzed, hogy hogy vagy.
2013. okt. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Holnap még maradj otthon, majd bemész szombaton.
2013. okt. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt, én mentem suliba és annyira elfajult, hogy már másfél hete itthon vagyok és még mindig nem vagyok sokkal jobban. Inkább pihend ki még az elején, akkor rövidebb idő alatt kihevered. Főleg ha holnap úszás lesz meg ének, akkor semmiképp ne menj szerintem.
2013. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább gyógyulj meg rendesen, és utána menj.
2013. okt. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok, holnap végül is nem fogok menni. Szombaton szerencsére nincs suli, harmadiknak meg jobbulást! ;-)
2013. okt. 17. 12:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó hogy nem mentem mert kiderült hogy torokgyulladásom van és antibiotikumot szedek holnapig és csak csütörtökön mehetek suliba.
2013. okt. 22. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!