Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A bal oldali lágyékban találha...

A bal oldali lágyékban található nyirokcsomó, milyen betegségere utalhat, vagy fertőzésre?

Figyelt kérdés
A comb és a has között van a nyirokcsomó! A sebészorvos azt mondta hogy a lágyékban található nyirokcsomó, rendszerint a lábban van valamilyen fertőzés!( és azt is mondta hogy ne foglalkozzak vele, csak ha meg nagyobbodik ) Ez így van? Elég sok csípés van mostanában rajtam, és vannak nagy, viszkető csípések is, ettől is lehet?

2013. okt. 26. 19:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani hogy egy hónapja voltam vérvételen, vizeletet is vettek, és minden tökéletes volt, egy mínuszom sem volt? Így lehet fertőzés miatt nyirokcsomó, vagy semmi köze hozzá? Még annyit hogy olvastam hogy lehet hererák miatt is ott, de hereproblémáim nincsenek, legalább is nem érzek semmi elváltozást, kb egy órán át nézegettem-vizsgálgattam, többször is, mondjuk miután átnéztem alaposan a heréimet azóta egy kicsit fáj, vagy inkább érzékenyek, az baj, mert kb. vagy 3 napja tart ez az érzékenység?!
2013. okt. 26. 20:29
 2/3 anonim ***** válasza:
A testünkben több helyen van nyirokcsomó. Ezek mindíg ott vannak, ahol vannak. Jól mondta a doki, csak akkor kell vele foglalkozni, ha megnagyobbodik valamelyik. Különben nem. Most akkor neked mi a gondod?
2013. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az hogy egy az egyik meg van duzzadva, de nem nagyon? Tehát olyan mint ha görcs lenne ott, de csak akkor érzem ha tapogatom, de nem is látszódik, csak érzem hogy ott van ha tapogatom, olyan mint egy kicsi görcs. A sebész azt mondta hogy nyirok csomó, és utalhat valamilyen fertőzésre a lábon, és azt mondta ha jobban meg duzzad, menjek vele vissza. Ha nem változik, vagy ha eltűnik, nem kell vele foglalkoznom!
2013. okt. 27. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!