Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja ezeket a piros...

Mi okozhatja ezeket a piros csíkokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A problémám,hogy minden fürdés után elő jönnek rajtam ezek a piros csíkok.Csak a hátamon vettem eddig észre máshol nem.Szerintetek mi lehet ?

[link]


2013. okt. 26. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktad a hátadat véletlenül szivaccsal vagy valami hasonló dologgal tisztítani? Lehet, hogy erősen súrolod. Viszketni nem viszket, esetleg nem ég véletlenül?
2013. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
DE szoktam dörzsölni,de arra gondoltam,hogy akkor az egésznek olyan kéne hogy legyen.Amúgy nem viszket,se nem ég.
2013. okt. 26. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Dörzsöld meg a bőrödet máshol is, ha nem tetted meg. Nézd meg, hogy történik-e valami.
2013. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem történik semmi kipirul de nem ugy mint a képen.Amúgy még mindig ott vannak :/
2013. okt. 26. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így nézett ki a bőröm fürdés után. Azt már nem tudom, hogy viszkettek-e, avagy sem. Bőrgyógyász ajánlására nem használtam mást csak sampont, és baba szappant. Azt is, ott ahol nagyon szükséges. Elmúlott, de azt nem tudom, hogy ez volt-e a gyógymód. Nálam viszketett a bőröm is, ami kaparás hatására kipiroslott, viszketett, égett. Bőrömön csíkok jelentek meg akkor is, ha valami tárgyal pl. ceruzával csíkot húztam a bőrömön, akkor kirajzolódott, de akkor ez nálad nem áll fen.
2013. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
baba szappant használtam ma én is,na nem baj remélem nem gond ez
2013. okt. 26. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!