Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér lenne ismét?

Aranyér lenne ismét?

Figyelt kérdés

A második szülésem után előjött az aranyerem. Ez már lassan két éve, egy pici vérfolt volt a wc-papíron, és kidudorodott az ér, amit visszanyomtam, kenőccsel és kúppal helyrejött, orvoshoz nem mentem.

Most kb. 2-3 hete ismét van valami, de nem tudom, hogy mi lehet. 2-3 naponta jelentkezik: a székelés után pár órával olyan érzésem van, mintha csípne ott lent a fenekemnél. Elmegyek wc-re, megtörlöm és véres a papír. Friss, piros vér, de kb. 5 ft-os nagyságú vérpötty és ennyi. 10 perc múlva megint megnézem, akkor már semmi, de a furcsa, csípő érzés megmarad.

Ez megint aranyér lenne? Érdemes lenne elmennem megnézetni? Sima SZTK-s sebészetre nem merek menni vele, mert tudom, hogy hogyan bánnak ott az emberrel, magán proktológus meg 15 ezerért vizsgál. :(



2013. okt. 28. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Én SZTK-s seblsznél voltam tavaly, nem bánt velem durván, megnézte és írt fel kenőcsöt, ami hamar rendbehozta.
2013. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!