Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megtaláltam a születési...

Megtaláltam a születési zárójelentésemet amin az alábbi adatok szerepelnek. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

A kórisme résznél ez áll : Neonat.praemat

Alkalmazott gyógymód résznél ez van : BCG.IX20."696" Konaikon 0,2 ml

Epikrízis résznél pedig ez: Mater II. terhességéből született sectio caes ,val Apgar 8-9 értékkel született koraszülött.( Tudtommal nem vagyok koraszülött,ez is érdekes) Az observatio ideje alatt fizikális statusa negatív,icterusa nem haladta meg a pasiol. mértéket.



2013. okt. 30. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy császármetszéssel születtél, koraszülöttként, de nem volt különösebb bajod (itt a sárgaságot írják).
2013. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Éretlen koraszülött voltál, császárral születtél, amúgy rendben voltál és nem voltál nagyon sárga.

A Konaikon K-vitamin, amit minden újszülött kap.

2013. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A két tesóm koraszülött volt,7 hónapra születtek,de nekem azt mondták én rendesen,9 hónapra jöttem....ez a koraszülött dolog nekem új.
2013. okt. 30. 12:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, és az van benne, hogy ez anyukád második terhessége.
2013. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen van két bátyám akik ikrek.előttem 6 évvel születtek,ki vagyok akadva ezen a koraszülött dolgon....
2013. okt. 30. 12:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Mos ezen miért vagy kiakadva?

Ha egészséges vagy, akkor nem tök mindegy?

2013. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert vannak e.ü problémáim,és ha ez nem csak egy elírás akkor végre értem mire is vezethető ez vissza...
2013. okt. 30. 12:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és az is itt van,hogy 46 cm-el születtem,az elég kicsi,nem?
2013. okt. 30. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!