Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit szoktatok migrén ellen tenni?

Mit szoktatok migrén ellen tenni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy több éve tart a dolog. Nagyon sokszor szédülök, de olyan szinten hogy lábra sem tudok állni, ájulás érzetem van, és nagyon durván fáj a fejem tőle. Az orvosom csinált EEG, CT-t meg minden más fajta vizsgálatot, hogy megállapítsa mitől lehet. Végül azt állapította meg, hogy komplikált migrénem van, viszont már nagyon unom ezt a több éve tartó állapotot, hogy ilyenkor nem tudok még pisilni sem kimenni mert lábra állni sem tudok. Van valakinek még hasonló panasza?

2013. nov. 1. 15:12
 1/6 anonim válasza:
Próbáld ki, hogy nem eszel pár hétig glutén tartalmú ételeket (kenyér, tészta, liszt, bármilyen gabona származék ... stb.) nálam bevált. A sört is mellőzd!
2013. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neked is ilyen panaszaid vannak? köszönöm a tippet egyébként :) alkoholt egyáltalán nem iszom.
2013. nov. 1. 15:28
 3/6 anonim válasza:
Igen, nekem is hasonló gondjaim voltak.
2013. nov. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Annyi mindent kipróbáltam...:(

A vietnami balzsam használt, de ma már nem kapok sehol.

Vettem lóbalzsamot, és azzal kenegettem a halántékom.

Nem mondom, hogy tökéletes lettem, de sokat javított rajtam,

felkeltem, emberi állapotba kerültem.

Próbáld ki, nekem bevált! A zöld színűt ajánlom.

2013. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hu köszönöm szépen. erre nem is gondoltam. kipróbálom feltétlen, mert így dolgozni sem tudok :S
2013. nov. 1. 17:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem elég sokszor beválik, hogy egyszerre megiszok fél liter vizet. Tényleg egyszerre, nem szünetekkel. Sokszor pillanatokon belül elmúlik a fájdalom. Persze nem minden esetben működik...
2013. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!